Lyna'ya hoşgeldiniz
Lavlar Farren Orman'nndan Kiliseye kadar etkilidir

Lyna Rpg Yönetimi
Lyna'ya hoşgeldiniz
Lavlar Farren Orman'nndan Kiliseye kadar etkilidir

Lyna Rpg Yönetimi
Lyna'ya hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lyna'ya hoşgeldiniz

Genç maceracı topraklarımıza hoşgeldin

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şef İle Görüşme

2 posters
YazarMesaj
Aust
Çift Kılıç Klanı Şefi
Aust

Altın : 76

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:
Şef İle Görüşme Left_bar_bleue100/100Şef İle Görüşme Empty_bar_bleue  (100/100)

Şef İle Görüşme Empty
MesajKonu: Şef İle Görüşme   Şef İle Görüşme Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 9:22 am

Aust,Dargear şefine bir teşekkür borçluydu.İyileşmişti.Şefin yanına doğru ilerliyordu.Çif Kılıç Klanı halkı yok olmuştu.Sadece askerler ve Aust vardı.Şefin yanına varmıştı.
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Altın : 1257

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Şef İle Görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Şef İle Görüşme   Şef İle Görüşme Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 9:24 am

Dargear Şefi ''Büyük savaşçı Aust baltanın kudretinden çekinerek selamlıyorum seni'' der. saygılı bir tavırla tabi bu çekinme bir övgü anlamında ve saygı duğduğunu göstermek için söylemişti ve ekler; ''Söylemek istediğin nedir ? büyük şef'' der
http://lyna-rpg.bosfforum.org
Aust
Çift Kılıç Klanı Şefi
Aust

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Şef İle Görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Şef İle Görüşme   Şef İle Görüşme Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 9:29 am

Aust hızlı bir şekilde konuya girer:

"Söylemek istediğim eski dostum.Soyumuz tükenmek üzere.Demirkalp Muhaberesinde çok fazla cüce kaybettik.Bu savaş bizim,elflerin,insanların kaderini belirleyecek.Bu yüzden bir birlik oluşturmak zorundayız.Demirkalp şehrine bir keşif ekibi yollamak istiyorum.Askerlerimin çoğu hala yaralı.Bu yüzden sizden 30 kişilik bir ekip hazırlayıp Demirkalp`e yollamanızı talep ediyorum.

Diğer bir husus ise ordunuzda asker sayısı hala fazla.Bunun için ordularımızı birleştirip savaşmamız gerekecek.Bu öğleden sonra Elflere bir mektup yazacağım.Derhal bir meclis kurup savaş stratejisi yapmak zorundayız.Elfler ve insanların sayısıda savaşta azaldı.Soyumuz tükenmek üzere.Bunun için birşeyler yapmalıyız."
der.
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Şef İle Görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Şef İle Görüşme   Şef İle Görüşme Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 9:40 am

Kral'ın yüzü bozulur ve; ''Soyumuzun tükenme riski doğru Kudretli Aust fakat senden istediğim savaşmak değil. Savaşırsak çok fazla asker kaybederiz. Soyumuzun tükenme riski artar insanlar ve elfleri kaderine terk etmeliyiz bir süre içinbir ada buldum eğer sende gelirsen halkımıda alıp oraya gidicem dün gece çıkan fırtınalar yüzünden ulaşabildiler mi bilmiyorum ancak ada 5 milyon kişilik şu ana kadar hiç el değmemiş oraya gidip orada savunma yapacağız yıllardır oraya bir şehir kurmak için uğraşıyorum ve başardım hepimize yetecek kadar büyük bir şehir '' der
Aust
Çift Kılıç Klanı Şefi
Aust

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Şef İle Görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Şef İle Görüşme   Şef İle Görüşme Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 9:45 am

Aust`un yüzü bozulur ve şefe dönerek:

"O adaya gidebiliriz.Ama eski kadim dostlarımız elfleride yanlız bırakmak gibi de birşey aklından geçmesin.Adaya halkı yolla ordunu burada bırak.Eğer bu ada bahsettiğin kadar büyük ise halkımız için iyi birşey.Demirkalbe 30 kişilik bir keşif ekibi yollayacağım.Eğer orada hala canlı cüceler var ise onları bulurlar.Yarın akşama kadar dönerler ise yolla çıkabilirsiniz.Ama lütfen ordundan bir kısmı bana bırak.Çünkü ben gelmiyorum.İsteyen askerleride seninle birlikte o adaya yollayacağım." der.

Sonra şefin yanından hızla ayrılır.
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Şef İle Görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Şef İle Görüşme   Şef İle Görüşme Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 9:50 am

Dargear Şefi ''Sana yardım için 100 askerimi bırakıyorum geri kalanları ve halk şimdiden teknelere bindiriliyor. Biz konuşurken 100 askerimi sana bırakıyorum'' der dilomatik bir tavırla ve; ''Ada'nın koordinnatları tahtımın üstündeki parşomende yazılı ve nasıl gidiceğinizde sana ve askerlere bir gemi ayırtacağım savaş bitince gelin'' diyerek 100 askerini buraya bırakarak Halkla birlikte uzaklaşmaya başlarlar

Şef İle Görüşme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kral İle Görüşme
» Kral İle Görüşme
» Görüşme * Lord Kuthenas *