Lyna'ya hoşgeldiniz
Lavlar Farren Orman'nndan Kiliseye kadar etkilidir

Lyna Rpg Yönetimi
Lyna'ya hoşgeldiniz
Lavlar Farren Orman'nndan Kiliseye kadar etkilidir

Lyna Rpg Yönetimi
Lyna'ya hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lyna'ya hoşgeldiniz

Genç maceracı topraklarımıza hoşgeldin

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Görüşme * Lord Kuthenas *

2 posters
YazarMesaj
Lord Kuthenas
Admin/Moderatör/Orman Elfleri Kralı
Lord Kuthenas

Altın : 2071

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:
Görüşme  * Lord Kuthenas * Left_bar_bleue100/100Görüşme  * Lord Kuthenas * Empty_bar_bleue  (100/100)

Görüşme  * Lord Kuthenas * Empty
MesajKonu: Görüşme * Lord Kuthenas *   Görüşme  * Lord Kuthenas * Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 1:13 pm

Lord Kuthenas uzun bir yoldan gelmişti.150 kişilik bir orduyla şehire girdi.10 askerini alıp Kraliyet Sarayına girmek istedi.

Karşısında muhafızlları gördü ve şöyle konuştu : " Ben Orman Elflerini kralı Lord Kuthenas.Kralınız ile görüşmek istiyorum." dedi.Muhafızların samimi yaklaşımı Kuthenas'ı sevindirdi.

Elf +1 Diplomasi
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Altın : 1257

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:
Görüşme  * Lord Kuthenas * Left_bar_bleue100/100Görüşme  * Lord Kuthenas * Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Görüşme * Lord Kuthenas *   Görüşme  * Lord Kuthenas * Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 1:22 pm

Kapıda bir Yüzbaşı vardır. Yüzbaşı Lord Kuthenas'ı saygıyla selamlar. Ve; ''Efendim siz burada bekleyin Majestelerine haber gönderilecek'' der. ve kapıdaki bir askere işaret edilmesi üzerine hızla kale'nin içine girer. Kısa bir sonra şık umaş elbise'si içerisinde Gabaoe gelmiştir. Arkasında 10 Asker ve 3 kadar hizmetçiyle ''Hoşgeldiniz Lord Kuthenas buyrun sizi şeref konuğum olarak ağırlamak isterim.'' der sonra askerlere bakarak; ''Fakat askerler içeri girmesin'' der. ve birlikte Kraliyet Sarayında konukların ağırlandığı bölüme giderler içeri girince iki kişilik bir sofra vardır sofrada Bütün Elf türlerinin sevdiği güzel yemekler vardır.
http://lyna-rpg.bosfforum.org
Lord Kuthenas
Lord Kuthenas

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Görüşme * Lord Kuthenas *   Görüşme  * Lord Kuthenas * Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 1:30 pm

Lord Kuthenas askerlerine : " Siz şehri dolaşabilirsiniz." dedi ve sofraya doğru yürüdü.Sandalyesini çeken hizmetkarlara teşekkür ederek masaya oturdu ve Gaboe'ye baktı.Gaboe'ye şöyle konuştu ;

" Gaboe buraya önemli bir konu üzerinde konuşmaya geldim.Eğer beni dinlersen tabikide ..."
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Görüşme * Lord Kuthenas *   Görüşme  * Lord Kuthenas * Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 1:35 pm

Masaya çoktan oturmuş olan Gabaoe masadaki su olan bardaktan kibarca biraz içer. Daha sonra; ''Elbette seni dinlerim Kuthenas ben herkesi daima dinlerim.'' der. ve masa'nın altından 5 parşomen çıkarır ve bunlaru Kuthenas'ın uzanabileceği masada bir yere koyar. ''Bunlar Druid eski Orman Elfi Druid tarihçesi Kraliyet Kütüphanesinde bulunuyordu.'' der ve; ''Druidlik ve Druid tarihçesi zordur. Bu parşomenlerde bunlar detaylı ve anlaşılır bir şekilde anlatır.'' der sonrada onu dinlemeye hazır olduğunu gösteren bir ifade ile onun söyleyeceklerini bekler
Lord Kuthenas
Lord Kuthenas

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Görüşme * Lord Kuthenas *   Görüşme  * Lord Kuthenas * Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 1:44 pm

Lord Kuthenas ;

" Ben 15 yaşında bir peder oldum.Belki biliyorsundur.Ülkemizin en saygı değer pederi ve savaşcısıyım.Gaboe bana melekler tarafından gönderilen bilgiler var.Umarım bana inanırsın.Diyarlar Ormanına bir kaç zebani inmiş.Zebaniler ateşin , karanlığın ve kötülüğün gücüyle bütün ülkemilerimizi yok edebilirler.Zebaniler hakkında bilgin var mı bilmiyorum.Kısaca anlatıyım ; Zebaniler 20-25 metre boylarındadır.Ateş ve kara büyüde ustadırlar.Kaslı ve atletik bir vücut yapıları vardır.Ben bunların bir tanesi gördüm.Ben küçükken peder olan babamı bunlardan biris öldürmüştü.Bizim sonumuzda babam gibi olmasın.Karar senin ; Zebanilerle savaşmakmı yoksa şehrinin yok olmasınımı beklemek.Nasıl yeneceğimiz sorarsan en büyük güçlerimiz paladinler , büyücüler ve druidler olucaktır.Paladinler ışığın ve adaletin gücünü kullancaktır.Druidler Zebanilere dünyada olduklarını hatırlatacaktır ve paladinleri koruyacaktır.Büyücüler ise ateşlere karşı savaşçılarımızı buz ile koruyacaktır.Böyle bir savaş olucaktır ve olması gerekiyor.Kararın nedir ? "

dedi ve gözlerindeki ışık belirdi.
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Görüşme * Lord Kuthenas *   Görüşme  * Lord Kuthenas * Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 1:50 pm

Gabaoe onu sabırla dinler ve; ''Zebaniler...onların hakkında uzun boylu ve ateşten olduklarını biliyorum. Onlara karşı elbette hep beraber mücadale edeceğiz. Ben bir savaşçı olarak elimden geleni yapacağım ve Akademimizdende elimden geldiğince büyücü toplarım böyle bir zebani saldırısı olursa kısacası Orman Elflerinin kudretli Efendisi Kuthenas yanındayım'' der.
Lord Kuthenas
Lord Kuthenas

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Görüşme * Lord Kuthenas *   Görüşme  * Lord Kuthenas * Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 1:53 pm

Lord Kuthenas ;

" Teşekkür ederim.En yakında zamanda sizi bilgilendireceğim."
der ve izin isteyerekten masadan kalkar.

Askerlerini toplayıp şehrine geri döner.

Görüşme * Lord Kuthenas *
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lord Kuthenas
» Şef İle Görüşme
» Kral İle Görüşme
» Kral İle Görüşme
» ''Lord Galan'' Dönüş