Lyna'ya hoşgeldiniz
Lavlar Farren Orman'nndan Kiliseye kadar etkilidir

Lyna Rpg Yönetimi
Lyna'ya hoşgeldiniz
Lavlar Farren Orman'nndan Kiliseye kadar etkilidir

Lyna Rpg Yönetimi
Lyna'ya hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lyna'ya hoşgeldiniz

Genç maceracı topraklarımıza hoşgeldin

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tekrar

2 posters
YazarMesaj
Duilius

Duilius

Altın : 36

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:
Tekrar Left_bar_bleue100/100Tekrar Empty_bar_bleue  (100/100)

Tekrar Empty
MesajKonu: Tekrar   Tekrar Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 6:34 pm

Duilius bir kaç gün sonra tekrar akademiye gelmişti.Bu sefer başöğretmenin burada olduğunu umuyordu.Savaş başlıyordu fakat başöğretmen daha akademide bile yoktu.Hızlıca içeri girdi geçtiği koridorlardan tekrar geçti ve başöğretmenin odasını aradı.Koridorda yürürken tekrar tarih öğretmenini görmüştü ve yine kitap okuyordu.Yavaşça yanına sokuldu.
"İyi günler efendim.Başöğretmenin burada olduğunu umarak tekrar geldim.Eğer buradaysa odasını gösterebilirmisiniz?"
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Altın : 1257

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Tekrar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar   Tekrar Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 6:43 pm

Tarih öğretmeni onu fark edince ona; ''Evet, fakat savaş yüzünden tedirgin saçma bişey için rahatsız etceksen hiç etme bence'' diyerek kitabını kapatır ve ekler ''Bak ben birazdan Zebani savaşları hakkında edindiğim bilgileri kağıta dökmeye gidiyorum benide rahatsız etme'' der sertçe ve orada uzaklaşır
http://lyna-rpg.bosfforum.org
Duilius

Duilius

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Tekrar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar   Tekrar Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 6:52 pm

Tarih hocası çok kibirli davranmıştı geçen geldiğinde böyle değil gayet kibar bir kişiydi.Savaş yüzünden sinirlenmiş olmalıydı ama Duilius saçma bir sebepten başöğretmeni görmeyecekti.Akademiye kayıt olup kendini geliştiricekti.
"Heh...Demek saçma bir sebep"
Hızlı adımlarla başöğretmenin odasını aradı.Biraz ilerledikten sonra güzel kapılı bir odadan yoğun bir büyü gücü sezmişti.Bu başöğretmen olmalıydı veya o olduğunu düşünerek kapıyı hafifçe tıklattıktan sonra içeri girdi.
"İyi günler efendim.Şuan yoğun olduğunuzu biliyorum fakat bir kaç gündür sizi bekliyorum.Lütfen akademiye kayıt olmama izin verin."
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Altın : 1257

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Tekrar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar   Tekrar Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 7:16 pm

Başöğretmen bir grup belgey inceliyordu. ''Hoşgeldin çocuk büyücü olmak için mi geldin ?'' diye sorar hafif bir tebessümle ve ekler ''Üzgünüm seni şu anda alamam öğrenci sayımız arttı. Sırıf savaştan kaçmak için buraya gelen birçok öğrenci var. Fakat seni bir dostumun yanına göndereceğim o seni eğitecektir.'' der ve masadaki çekmecesinden bir mektup çıkarır ve ''Bunu ona götür kendisi Büyücü Dalamardır Hiwan Şehrinde yaşar.''
http://lyna-rpg.bosfforum.org
Duilius

Duilius

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Tekrar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar   Tekrar Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 7:25 pm

"Ben diğerleri gibi savaştan kaçmak için değil savaş için güçlenmeye geldim.Yinede yaptığınız bu iyilik için teşekkürlerimi sunarım efendim."
Duilius yavaşça başöğretmenden mektubu aldı ve cübbesinin iç cebine koydu.Geri geri kapıya doğru yürüdü.Kapının önünde durdu.
"Tekrar teşekkür ederim"
Kapıdan dışarı çıktı.Başöğretmen ona güvenerek özel bir öğretmen vermişti.Bu güveni boşa çıkaramazdı kısa zamanda iyi bir büyücü olmalıydı.Dışarıdaki kavurucu güneşten korunmak için kakuletasını başına geçirdi ve akademiden dışarı çıktı.Şimdi Büyücü Dalamar ı bulma zamanıydı kaybedicek vakti yoktu hemen yola çıktı.

Tekrar
1 sayfadaki 1 sayfası