Lyna'ya hoşgeldiniz
Lavlar Farren Orman'nndan Kiliseye kadar etkilidir

Lyna Rpg Yönetimi
Lyna'ya hoşgeldiniz
Lavlar Farren Orman'nndan Kiliseye kadar etkilidir

Lyna Rpg Yönetimi
Lyna'ya hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lyna'ya hoşgeldiniz

Genç maceracı topraklarımıza hoşgeldin

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Görev Dağılımı

YazarMesaj
Lord Galan

Altın : 53

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:
Görev Dağılımı Left_bar_bleue150/150Görev Dağılımı Empty_bar_bleue  (150/150)

Görev Dağılımı Empty
MesajKonu: Görev Dağılımı   Görev Dağılımı Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:01 pm

Lord Galan Diyarlar ormanındaki mağrasına 2 Ogre Kumandanı ve 10 Zebanasi bulunuyordu. Ogre Kumandanları yeterince iğrenç görünüyordu Üstelik çekingen dahada iğrençtiler...Ama onlar şu anki planı için şarttı. Lyna fethi için onları kullanmalıydı kumandanlardan birine; ''Sen ve iğrenç yaratıklarınız Founder Köyü adlı köye saldırın köyde tek bir ölümlü görmek istemiyorum. Ve köy yağmasından kazanaçağınız bütün şeyler sizin'' der ve ekler ''Buna Founder köyüne bağlı demir maddenleri dahil orada size getireceklerimi köle yapacaksınız'' der. Ogrelere göre küçük bir iş için bu kadar kazanç olduğunu görünce bir miktar korkuları azalır.

ve ekler ''Geri kalanlar ve ben cücelerin başkentine yöneleceğiz oraya beni görevlendirmediğim kimse gitmeyecek orayı cehenneme çevireceğim'' diye tıslar kumandanlar ogrelerin kampına geri döner zebaniler ise Dargear klanına uçar kendiside hızla Cücelerin başkentine uçar.

RP DIŞI: Konuyu lütfen kilitliyiniz

Görev Dağılımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Adam [Görev Tamamlandı]