Lyna'ya hoşgeldiniz
Lavlar Farren Orman'nndan Kiliseye kadar etkilidir

Lyna Rpg Yönetimi
Lyna'ya hoşgeldiniz
Lavlar Farren Orman'nndan Kiliseye kadar etkilidir

Lyna Rpg Yönetimi
Lyna'ya hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lyna'ya hoşgeldiniz

Genç maceracı topraklarımıza hoşgeldin

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Akademi

2 posters
YazarMesaj
Duilius

Duilius

Altın : 36

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:
Akademi Left_bar_bleue100/100Akademi Empty_bar_bleue  (100/100)

Akademi Empty
MesajKonu: Akademi   Akademi Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 7:55 pm

Akademinin büyük kapısı hafif bir gıcırtı ile açıldı.Duilius ürkek adımlarla içeriye girip etrafına bakındı gerçekten kalabalıktı.Her ırktan kişiler vardı.Bu kadar kalabalık olacağını beklemiyordu.İlk defa buraya gelmişti ne yapacağını bilmiyordu.Biraz büyük bahçede dolandı zihnini toparladı kendini yapacağı konuşmaya hazırladı.Derin bir kaç nefes aldıktan sonra muhafızların yanından geçerek içeri girdi.Bir kaç koridor geçtikten sonra koridorda yürüyen ve öğrenci olmadığını düşündüğü bir elf gördü.Elfi selamladıktan sonra konuşmaya başladı.
"Selamlar efendim.Adım Duilius Brook.Sizden eğitim almak için burdayım.Lütfen beni öğrenciniz olarak kabul edin."
Konuşması bittiğinde heyecanı biraz olsun dinmişti ve büyücünün vereceği cevabı bekledi.
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Altın : 1257

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Akademi Empty
MesajKonu: Geri: Akademi   Akademi Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:02 pm

Elf Duilius'u şöyle bir süzer; Bunu Başöğretmen'den istemelisin ben burada Tarih öğretmeniyim ama öncelikle şu soruyu sormam lazım kaç yaşındasın ? der. Ve aniden nasıl olduysa elinde bir kitap beliriverir. Kitap'ta hangi sayfayı açtığına bakmadan gerekli sayfayı açtığı belli oluyordur. Yüz ifadesinden açtığı sayfada ''II.Ork Savaşları'' diye bir başlık vardır onu okumaya başlar Elf sonra der ki; Merak etme evlat seni dinliyorum der
http://lyna-rpg.bosfforum.org
Duilius

Duilius

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Akademi Empty
MesajKonu: Geri: Akademi   Akademi Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:13 pm

Duilius hayal kırıklığına uğramıştı ama bu yinede bir başarıydı.Şimdi başöğretmeni bulmalıydı ve akademiye kayıt yaptırmalıydı.Duilius bunları düşünürken Tarih öğretmeninin elinde bir anda kitap oluşmuştu ve dikkatini sağlamasına yardım etmişti.Tarih hocasına döndü.
"Yaşım 135 efendim...Baş öğretmeni nerede bulabilirim?"
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Akademi Empty
MesajKonu: Geri: Akademi   Akademi Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:51 pm

Tarih Hocası kitabını aynı dikkatle okumaya devam ediyordur. Yaşını söyleyince hafif bir tebessümle; ''Aferim yaşın uygun fakat başöğretmen okulda mı tam emin değilim'' der. Bu sırada başını kitabtan kaldırarak etrafına bakar. O sırada Kel yüzü buruşmaya başlamış bir insana bakar. Giyiminden hademe olduğu bellidir ona bakarak '' Hey Will gel buraya'' diye bağrır Yaşlı hademe hızla Öğretmen'nin yanına gelir ve '' Buyrun Bay Lowe'' der. Tarhi öğretmeni Lowe ''Will Başöğretmeni gördün mü ?'' der. Will sinirle ''Doğa büyüleri hocasıda aynı soruyu sordu hepinize tek tek mi söyliyeceğim ? Başöğretmen bir akrabasını ziyarette gitti o akrabanında yerini söylemedi'' diye azarlar öğretmeni Lowe ''Kızma be neyse... gidebilirsin'' der Will anında kalabalığa karşır. Sonra Duilis'ê dönerek ''Duydun burada değilen son akrabasını ziyarete gittiğinde birkaçgün önce döndü sen nerede yaşadığını söyle ben mektup yollarım'' der ve ekler; '' Veya seni bulabileceğim bir yer'' der ve kitabının sayfasını çevirir
Gaboe Aneak
Kurucu/Zindan Ustası
Kurucu/Zindan Ustası

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Akademi Empty
MesajKonu: Geri: Akademi   Akademi Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 3:21 pm

Bu sırada kapının yoğun bir gürültü ile tekrar açıldığı duyulur. İçeriye Kral Gabaoe 15 asker ve 5 hizmetlli ile içeri girer. Gabaoe içeri girince birkaç adım Akademide yürür. Sonrada durur ve yüksek sesle; '' Hey büyü akademisinin cesur büyücüleri sesime kulak verin ben Elf kralı Gabaoe yakında büyük bir savaşa gireceğiz bu savaşta yanımızda kuzenlerimiz Orman Elfleride olacak bu savaşta bütün büyücülerimizi kuzenlerimizin topraklarındaki Farren ormanına bekliyoruz.'' diye bağrır ve Akademiden hızla ayrılır
Duilius

Duilius

Kişi sayfası
Karakter Sayfası:
Sağlık:

Akademi Empty
MesajKonu: Geri: Akademi   Akademi Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 12:30 am

Duilius yaşının uygun olduğuna sevinmişti ama başöğretmen okulda değildi ve yapabileceği fazla birşey yoktu.Tam ağzını açıp bir şey söyliyeceği sırada büyük bir gürültü ile kapı açıldı bir sessizlikten sonra Kral Gobaoe'nin sesi tüm koridorlarda yankılanmaya başladı.Kralın sesini duyan Bay Lowe bile başını çok sevdiği tarih kitabından kaldırmıştı.Savaş kelimesini duyunca Duilius'u bir heyecan sarmıştı savaş evet gerçek bir savaş olucaktı kılıçlar çarpışıcak oklar havada savrulucaktı ama bu savaşın kaderini asıl belirliyecek olan büyücülerin ağır zarar veren büyüleri olucaktı kral büyücüleri savaşa çağırmakla gücüne güç katıyordu.Fakat Duilius daha akademiye kayıt bile olamamıştı.Savaşa kadar güçlenmesi gerekiyordu.Tarih hocasına bakınca sorduğu soru aklına geldi.
"Belirli bir yerde yaşamıyorum efendim.Daha sonra tekrar uğrarım.İyi günler"
Duilius hızla akademiden dışarı çıktı.Savaşa kadar fazla vakit olmayabilirdi.Kendisine öğreticek birilerini bulmalıydı.

Akademi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akademi